Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Chevrolet WTCC Cruze zaprezentowany w Bolonii

dodano dnia 18.01.2009, przeczytano razy

Podczas 33 Salonu Samochodowego w Bolonii, Chevrolet zaprezentował, nowy model Cruze WTCC, który będzie się ścigał w 2009 r. w zawodach World Touring Car Championship (WTCC). Jako następca odnoszącego sukcesy Lacetti, który w latach 2005-2008, czternastokrotnie wygrywał w zawodach WTCC, Cruze WTCC, przybrał na wyścigi WTCC w 2009 r. nowe, charakterystyczne barwy.

Wyścigowe barwy Cruze`a WTCC mają na celu podkreślenie nowego języka stylistyki Chevroleta w Europie, wprowadzonego przez wersję miejską Cruze`a i jego wyrazisty styl „czterodrzwiowego coupe". Jest to wynik zespołowych starań działów w GM Europe, koordynowanych przez Phillipa Zaka, Dyrektora GM Europe ds. Stylistyki Nadwozia, który dodał: „Ponieważ sam jestem fanem wyścigów, uczestnictwo w tym projekcie było dla mnie emocjonującym przeżyciem. Moją główną wskazówką dla zespołu było, aby próbowali stworzyć śmiałą, unikalną i dynamiczną stylizację, która wyróżni się na torze tak, jak śmiały i dynamiczny Cruze będzie się wyróżniał spośród konkurentów na ulicy. Barwy zespołu to kontynuacja naszej udanej przeszłości. Nowoczesna grafika jest asymetryczna i zaskakująca dzięki geometrycznemu wykonaniu z zaakcentowaną osłoną chłodnicy , należącą do ogólnoświatowego wizerunku Chevroleta. Jestem pewien, że Cruze WTCC z pewnością odda dynamicznego ducha Chevroleta!" Program wyścigów WTCC stanowi istotny element planu marketingowego Chevroleta Cruze, nowego kompaktowego sedana pokazanego w październiku podczas Paryskiego Salonu Samochodowego.

Trwający ponad 11 dni (3-14 grudnia) Salon Samochodowy w Bolonii jest jedną z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Europie, na której demonstrowane są zarówno samochody miejskie jak i wyścigowe, oferującą niezwykłą ilość wydarzeń, przyciągających co roku setki tysięcy miłośników samochodów i fanów wyścigów.
Eric Nève, Manager ds. sportów motorowych w Chevrolet Europe, wyjaśnia: „Salon Samochodowy w Bolonii jest jedną z najbardziej uroczystych imprez samochodowych w Europie. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca na pożegnanie Lacetti, który ścigał się tutaj (podczas pokazowego wyścigu 8 grudnia) po raz ostatni i ciepłe powitanie nowego Cruze`a WTCC. Nowe barwy wyścigowe naprawdę ujmują wszystko to, czym jest Chevrolet - świeży, barwny, ekscytujący i wyzwolony."
 

bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz