Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Chevrolet Cruze hatchback

dodano dnia 17.09.2010, przeczytano razy

Podczas jesiennej wystawy w Paryżu odbędzie się premiera pokazowej wersji modelu Chevrolet Cruze. Auto będzie zaprezentowane w nowej odmianie nadwoziowej - hatchback. Oto pierwsze zdjęcia tego ciekawego projektu.

Historia Chevroleta Cruze rozwija się doskonale, a jej najnowszy rozdział to zapowiedź premiery nowej, 5-drzwiowej wersji hatchback. Debiut ten jest kolejnym potwierdzeniem planów marki, zmierzających do wprowadzenia produktów o korzystnym stosunku wartości do ceny do wszystkich najważniejszych segmentów rynku w Europie.

Pokazowa wersja kompaktowego modelu Chevroleta zostanie po raz pierwszy zaprezentowana 30 września podczas salonu samochodowego w Paryżu. Będzie to jedna z czterech premier Chevroleta podczas tegorocznej edycji targów.

Dzięki wprowadzeniu modelu Cruze hatchback, klienci mają do wyboru kolejną wersję nadwoziową oprócz tradycyjnego sedana. Chevrolet zaś ponownie wysoko ustawił poprzeczkę, wprowadzając na rynek samochód, który zapewnia nowy poziom oferowanej wartości w porównaniu z niektórymi, bardziej uznanymi konkurentami.

Zdaniem Wayne'a Brannona, prezesa i dyrektora zarządzającego Chevrolet Europe, potencjał w zakresie możliwości dalszego spełnienia wymagań klientów jest znaczny.
- Cruze okazuje się być prawdziwą historią sukcesu. Sprzedajemy ten model w 70 krajach na całym świecie i niedawno prześcignął on Aveo, nasz najlepiej sprzedający się samochód osobowy - powiedział Brannon. - Wersje hatchback odgrywają na wielu rynkach dominującą rolę. Europejski segment samochodów kompaktowych to łącznie około 4,8 miliona pojazdów, czyli ponad 25 proc. całego rynku, z czego wersje hatchback stanowią około 65 proc. Dlatego spodziewamy się zwiększenia sprzedaży w szeregu regionów, a jednocześnie wysyłamy sygnał, że Chevrolet stał się poważnym graczem w najważniejszych segmentach w Europie.

Od premiery wiosną 2009 roku, model Cruze w wersji sedan spotyka się z ciepłym przyjęciem rynków na całym świecie. Klientów przyciąga nawiązująca do coupe sylwetka, jakość wykonania, 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa NCAP i dynamika jazdy. Samochód zdobył też tytuł AutoBest 2010, przyznawany przez jury składające się z czołowych dziennikarzy motoryzacyjnych z Europy Środkowej i Wschodniej.

Dzięki atrakcyjnej, opadającej w tylnej części linii dachu i krótkim zwisom z przodu i z tyłu, nowy Cruze hatchback ma tak samo dynamiczną postawę, jak wersja sedan i będzie łatwo rozpoznawalny. Jest też podobno zwinny na drodze, jak sedan. Pojemność przestrzeni bagażowej modelu Cruze hatchback sięga niemal 400 l - mniej o 60 niż w sedanie - a pojazd wyposażony jest w dzielone w proporcji 60/40 oparcie tylnej kanapy.

Nowy Chevrolet Cruze w wersji 5-drzwiowego hatchbacka wejdzie do sprzedaży w całej Europie w połowie 2011 roku, a jego ceny zostaną podane tuż przed premierą.

Źródło: www.wp.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz