Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Całkiem nowy Chevrolet Aveo

dodano dnia 17.09.2010, przeczytano razy

Wprowadzone do niezwykle konkurencyjnego światowego segmentu małych samochodów, charakterystyczne elementy designu nowego Chevroleta Aveo, to między innymi agresywny przód z wyeksponowanymi bliźniaczymi światłami przednimi i podwójnym przednim grillem.

Nowy Aveo jest dłuższy i szerszy od obecnego modelu, co nadaje mu przestronne wnętrze. Stylistyka wnętrza zaskakuje być może nawet bardziej niż wygląd zewnętrzny, zwłaszcza inspirowana motocyklami tablica wskaźników z obrotomierzem połączonym z cyfrowym prędkościomierzem.

W konsoli centralnej zastosowano charakterystyczne dla wyższego segmentu rynku błękitne podświetlenia, a cała przednia kabina jest otoczona panoramiczną deską rozdzielczą wykonaną z dobrej jakości materiałów. Elektroniczne wspomaganie kierownicy (EPS) i system stabilizacji toru jazdy(ESC) znajdą się w standardowym wyposażeniu.

Zakres silników obejmuje dwie wersje 1.2-litrowe (o mocy 70 KM i 86 KM), jednostkę 1.4-litrową (100 KM) oraz 1,6-litrową (115 KM). Po raz pierwszy Aveo będzie oferowane z silnikiem 1.3-litrowym diesla w dwóch wersjach (75 KM i 95 KM) z systemem Start/Stop.

Sześcio-biegowa automatyczna skrzynia biegów znajdzie się w opcjonalnym wyposażeniu Aveo 1.4 i 1.6; W zależności od wersji silnika dostępne będą również ręczne 5- lub 6-biegowe skrzynie biegów.

Źródło: www.wp.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz